Warszawa, Polska, 2024-04-11
card image
LegalTech Forum 2024

Już po raz kolejny w stolicy odbyło się LegalTech Forum, największe wydarzenie w Polsce poświęcone innowacjom w praktyce prawniczej, zorganizowane przez Wydawnictwo C.H.Beck. Forum miało miejsce 11 kwietnia 2024 r. i zgromadziło ekspertów, praktyków oraz liderów branży, którzy wspólnie dyskutowali o najnowszych trendach, innowacjach i wyzwaniach związanych z cyfrową transformacją oraz sztuczną inteligencją w świecie prawa.

Wydarzenia
Warszawa, 2024-02-29
card image
Analiza danych parlamentarnych

W ostatnim dniu lutego br odbyły się warsztaty podsumowujące konkurs na analizę danych parlamentarnych z wykorzystaniem nowoczesnych technik przetwarzania języka naturalnego (NLP), w tym modeli LLM. Impreza zorganizowana była przez Instytut Podstaw Informatyki PAN w ramach konsorcjum CLARIN-PL. Dzięki uprzejmości Kancelarii Sejmu warsztaty odbyły się na terenie Sejmu RP, w budynku GI.

Wydarzenia
Warszawa, 2023-03-30
card image
LegalTech Forum 2023

Dnia 30 marca 2023 roku odbyła się w Warszawie konferencja branżowa “LegalTech Forum 2023” organizowana przez Wydawnictwo C.H. Beck. Celem konferencji było umożliwienie prawnikom wzięcia udziału w dyskusji z praktykami, przedstawicielami firm informatycznych i środowiska akademickiego o trendach rozwojowych w obszarze wykorzystania nowoczesnych technologii w codziennej pracy kancelarii prawnych i działów prawnych firm.

Wydarzenia